| Toepasselijke industrieën | Hotels, winkels voor bouwmaterialen, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken voor voedsel |
|---|---|
| Showroom Locatie | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | Dieselmotor |
| Min. het opheffen hoogte | 135 mm |
| Model-NR. | HNT30 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Laadcentrum | 500 mm |
| Hefthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepasselijke industrieën | Hotels, kledingwinkels, bouwmaterialenwinkels, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken vo |
|---|---|
| Showroom Locatie | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | Dieselmotor |
| Vorklengte | 1220MM |
| Toepasselijke industrieën | Hotels, kledingwinkels, bouwmaterialenwinkels, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken vo |
|---|---|
| Showroom Locatie | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | Dieselmotor |
| Min. het opheffen hoogte | 146 mm |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, kledingwinkels, bouwmaterialenwinkels, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken vo |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | Dieselmotor |
| Vorklengte | 1220 mm |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, winkels voor bouwmaterialen, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken voor voedsel |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | Dieselmotor |
| Min. het opheffen hoogte | 135 mm |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, winkels voor bouwmaterialen, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken voor voedsel |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | Dieselmotor |
| Min. het opheffen hoogte | 135 mm |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, winkels voor bouwmaterialen, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken voor voedsel |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | Dieselmotor |
| Min. het opheffen hoogte | 135 mm |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, kledingwinkels, bouwmaterialenwinkels, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken vo |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | Dieselmotor |
| Vorklengte | 1220 mm |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, winkels voor bouwmaterialen, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken voor voedsel |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | Dieselmotor |
| Min. het opheffen hoogte | 135 mm |