| Toepasselijke sectoren | Bouwmateriaalwinkels, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Landbouwbedrijven, Kleinh |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Front Loader |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Toepasselijke sectoren | Bouwmateriaalwinkels, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Landbouwbedrijven, Kleinh |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Front Loader |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallati |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Front Loader |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallati |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Front Loader |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Toepasselijke sectoren | Bouwmaterialen, machines, fabrieken, voedsel- en drankenfabrieken, boerderijen, restaurants, drukker |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Mini Loader |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, bouwmaterialenwinkels, reparatieshops voor machines, voedsel- en drankenfabrieken, b |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Mini Loader |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Toepasselijke sectoren | Bouwmaterialen winkels, landbouwbedrijven, huishoudelijk gebruik, bouwwerkzaamheden, bouwlandbouw |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Canada, Italië, Frankrijk, Duitsland, Chili, Australië |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Mini Loader |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Toepasselijke sectoren | Bouwmaterialen winkels, landbouwbedrijven, huishoudelijk gebruik, bouwwerkzaamheden, bouwlandbouw |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Canada, Italië, Frankrijk, Duitsland, Chili, Australië |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Mini Loader |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |