| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedieningsgewicht | 7200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale laadcapaciteit | 3000 kg |
| Wielbasis | 1650 mm |
| Snel ophangen. | Optioneel |
| Bedieningsgewicht | 5200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 2500 kg |
| Nominale laadcapaciteit | 6800 kg |
| Wielbasis | 1650 mm |