| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motormodel | Chinese Xinchai Engine/ Japanse Isuz/ Mitsubishi |
| Hydraulisch systeem | Japans hydraulisch systeem |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| hydraulische pompen | Shimadzu gemaakt in Japan |
| Multitandemkleppen | Shimadzu gemaakt in Japan |
| Model nr. | FB35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |
| Model nr. | FB20 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |
| Model nr. | FB20 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |
| Model nr. | FB20 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |
| Model nr. | FB35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |
| Model nr. | FB35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |