| Model-NR. | BL388 |
|---|---|
| Laad- en losmodus | Roterend |
| Loopmodus | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| Type | Kleine Lader |
| Emmercapaciteit | 1 kubiek |
| Bedieningsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominale laadcapaciteit | 2500 kg |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Model nr. | 388 |
|---|---|
| Type | Overgrote laadmachine |
| Motor | Originele Mitsubishi (Made in Japan) |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu |
| Mastmateriaal | Q235A |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Toepasselijke sectoren | Bouwmateriaalwinkels, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallatie, Landbouwbedrijven, Kleinh |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Buitenschaafmachine |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Model nr. | BL388 |
|---|---|
| De lading en maakt Wijze leeg | Roterende |
| Het lopen Wijze | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| Type | Kleine Lader |
| De capaciteit van de emmer | 1 kubiek |
| Bedieningsgewicht | 5200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 2500 kg |
| Nominale laadcapaciteit | 6800 kg |
| Wielbasis | 1650 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |