| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motoropties | Mitsubishi/Yanmar/Kubota |
| Transmissie | Automatische elektrische hydraulische, Japan Tcm Technology |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |