| Model nr. | FD50 (groot) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model-NR. | FD40 |
|---|---|
| Hefthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu of China Motor |
| hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Model-NR. | FD40 |
|---|---|
| Hefthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu of China Motor |
| hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Productnaam | Vorkheftruck met gas van 5 ton, 6 ton en 7 ton |
|---|---|
| Bevestigingscentrum | 600 mm |
| Kracht | Benzin & Gas |
| Motoropties | PSI 3.4 |
| banden | Pneumatisch of Stevig |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 3000 kg |
| MOTOR | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 3000 kg |
| MOTOR | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 3000 kg |
| MOTOR | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominaal vermogen | 3000 kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominaal vermogen | 3000 kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominaal vermogen | 3000 kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |