| Model nr. | 388 |
|---|---|
| De lading en maakt Wijze leeg | Roterende |
| Het lopen Wijze | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| Type | Overgrote laadmachine |
| Motor | Originele Mitsubishi (Made in Japan) |
| Model nr. | 388 |
|---|---|
| De lading en maakt Wijze leeg | Roterende |
| Het lopen Wijze | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| Type | Overgrote laadmachine |
| Motor | Originele Mitsubishi (Made in Japan) |
| Model nr. | 388 |
|---|---|
| De lading en maakt Wijze leeg | Roterende |
| Het lopen Wijze | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| Type | Overgrote laadmachine |
| Motor | Originele Mitsubishi (Made in Japan) |
| Model nr. | 388 |
|---|---|
| De lading en maakt Wijze leeg | Roterende |
| Het lopen Wijze | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| Type | Overgrote laadmachine |
| Motor | Originele Mitsubishi (Made in Japan) |
| Model nr. | 388 |
|---|---|
| De lading en maakt Wijze leeg | Roterende |
| Het lopen Wijze | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| Type | Overgrote laadmachine |
| Motor | Originele Mitsubishi (Made in Japan) |
| Model nr. | 388 |
|---|---|
| De lading en maakt Wijze leeg | Roterende |
| Het lopen Wijze | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| Type | Overgrote laadmachine |
| Motor | Originele Mitsubishi (Made in Japan) |
| Model-NR. | 388 |
|---|---|
| Laad- en losmodus | Roterend |
| Loopmodus | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| Type | Overgrote laadmachine |
| MOTOR | Originele Mitsubishi (Made in Japan) |
| Toepasselijke sectoren | Bouwmaterialen winkels, landbouwbedrijven, huishoudelijk gebruik, bouwwerkzaamheden, bouwlandbouw |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Canada, Italië, Frankrijk, Duitsland, Chili, Australië |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Mini Loader |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Toepasselijke sectoren | Werkplaatsen voor het repareren van machines, fabrieken, landbouwbedrijven, detailhandel, bouw, ener |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Buitenschaafmachine |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Model nr. | 388 |
|---|---|
| De lading en maakt Wijze leeg | Roterende |
| Het lopen Wijze | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| Type | Overgrote laadmachine |
| Motor | Originele Mitsubishi (Made in Japan) |