| Bedieningsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominale laadcapaciteit | 2500 kg |
| Grondklaring | 450 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Type | rupsschranklader, miniwiellader |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Bedieningsgewicht | 2600 kg |
| Nominale capaciteit | 500 kg |
| Bewegende type | Wiellader, rupslader, wiel/rupsband |
| Bedieningsgewicht | 10500KG |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominale laadcapaciteit | 2500 kg |
| Grondklaring | 450 mm |
| Bedieningsgewicht | 10500KG |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominale laadcapaciteit | 2500 kg |
| Grondklaring | 450 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kleding, bouwmaterialen, machines, fabrieken, fabrieken voor voedsel en dranken, landbouwbedrijven, |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | de lader van de steunbalkjonge os |
| Verplaatsend type | Wielladder |