| Toepasselijke sectoren | Werkplaatsen voor het repareren van machines, fabrieken, landbouwbedrijven, detailhandel, bouw, ener |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Buitenschaafmachine |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Toepasselijke sectoren | Kleding, bouwmaterialen, machines, fabrieken, fabrieken voor voedsel en dranken, landbouwbedrijven, |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | de lader van de steunbalkjonge os |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Toepasselijke sectoren | Kleding, bouwmaterialen, machines, fabrieken, fabrieken voor voedsel en dranken, landbouwbedrijven, |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | de lader van de steunbalkjonge os |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Toepasselijke sectoren | Bouwmaterialenwinkels, productie-installaties, voedsel- en drankenfabrieken, boerderijen, huishoudel |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | De Lader van de steunbalkjonge os, Steunbalkladers |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Bedieningsgewicht | 7600 kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominale laadcapaciteit | 2500 kg |
| Grondklaring | 300 mm |
| Model nr. | 388 |
|---|---|
| Type | Overgrote laadmachine |
| Motor | Originele Mitsubishi (Made in Japan) |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu |
| Mastmateriaal | Q235A |
| De lading en maakt Wijze leeg | Roterende |
|---|---|
| Het lopen Wijze | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| Type | Overgrote laadmachine |
| Motor | Originele Mitsubishi (Made in Japan) |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |
| Model nr. | 388 |
|---|---|
| De lading en maakt Wijze leeg | Roterende |
| Het lopen Wijze | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| Type | Overgrote laadmachine |
| Motor | Originele Mitsubishi (Made in Japan) |
| Bedrijfsgewicht | 8200kg |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Versnellingsbak | Mechanisch bediende hydraulische gesynchroniseerde verschuiving |
| Nominaal laadvermogen | 2500KG |
| Grondklaring | 300 mm |