| Model-NR. | FD40 |
|---|---|
| Hefthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japanse ISUZU-motor |
| Licht | LED-verlichting |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 3000 kg |
| MOTOR | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 3000 kg |
| MOTOR | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominaal vermogen | 3000 kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 3000 kg |
| MOTOR | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 3000 kg |
| MOTOR | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Nissan-motor gemaakt in Japan |
| Transmissie | Automatische Japan Tcm-technologie |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 3000 kg |
| MOTOR | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Nissan K25 of China Gq491 |
| Licht | Alle LED-licht |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominaal vermogen | 3000 kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |