| Model nr. | O |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Kleur | Aan de klant aangepast |
| Model nr. | FD18 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| banden | Pneumatische banden |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China/Japan voor keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China/Japan voor keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China/Japan voor keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Opties | LED-licht, Lux-stoel, ventilator, massief bandje Ect |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China/Japan voor keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| banden | Pneumatische banden |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | Prijs van 4 ton vorkheftruck |
| Motormerk | China Xinchai/Japan Isuzu |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type masten | Duplex 3m/Triplex Full Free 4,5m/6m |
| Radiatortype | Koperen radiator |