| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Geel |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu C240 of China Xc490 |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu C240 of China Xc490 |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu of China Motor |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu of China Motor |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Originele Japanse Nissan K25 motor |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Model-NR. | FD40 |
|---|---|
| Hefthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu of China Motor |
| hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu C240 of China Xc490 |
| Hydraulisch systeem | Japan Tcm Technologie |
| Model nr. | FD60 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu Motor of Xc6110 Motor |
| Transmissie | Automatische Transmissie |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |