| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Issuzu/Mitsubishi |
| Transmissie | Automatisch |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Isuzu/Mitsubishi |
| Transmissie | Automatisch |
| Model nr. | FD18 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 115 mm |
| Vorkgrootte | 1070*122*40mm |
| Model-NR. | FD20 |
|---|---|
| Hefthoogte | 3000 tot 5000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Vorkgrootte | 1070*122*40mm |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 208mm |
| Vorkgrootte | 1220*175*80 mm |
| Model nr. | FD70 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 218mm |
| Vorkgrootte | 1220*150*70 mm |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Nissan K25 of China Gq491 |
| Naam | Vorkheftrucks met een gewicht van 3500 kg en een gewicht van 3,5 ton |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motoropties | Mitsubishi/Yanmar/Kubota |
| Transmissie | Automatische elektrische hydraulische, Japan Tcm Technology |
| Naam van het product | 2WD & 4WD offroad vorkheftruck |
|---|---|
| Stroombron | Dieselmotor |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Motor | China/Japan voor keuze |
| Transmissie | Automatische Transmissie |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |