| Verpakking Details | 3 Set / 20GP |
|---|---|
| Levertijd | 15-40 het werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100 sets per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Toepasselijke industrieën | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Showroom Locatie | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | AC-motor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Toepasselijke sectoren | Kledingwinkels, boerderijen, huishoudelijk gebruik, detailhandel, voedselwinkel, drukkerij, bouwbedr |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |