| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Hefthoogte | 3000 tot 5000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | ROOD |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Licht | Alle LED-licht |
|---|---|
| Vrije het opheffen hoogte | 145 mm |
| Mastheffen | 3M6M |
| Gewicht | 4.500 Kg |
| zijdelingse schakelaar | Kan aangepast worden |
| Model nr. | FD50 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallati |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Vorklengte | 1150 mm |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED-lampen |
| Model-NR. | FD40 |
|---|---|
| Hefthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| MOTOR | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED -lichten |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED-lampen |