| Model nr. | O |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Kleur | Aan de klant aangepast |
| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Rood |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Geel |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Groen |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Rood |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Geel |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Hefthoogte | 3000 tot 5000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | ROOD |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |