| Model nr. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model-NR. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Hefthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | nieuw |
| MOTOR | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED -lichten |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED-lampen |