| Model nr. | FD80 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallati |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Vorklengte | 1150 mm |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallati |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Vorklengte | 1150 mm |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, Kledingstukwinkels, Bouwmateriaalwinkels, MachinesReparatiewerkplaatsen, Productieinstallati |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | DC-motor |
| Min. het opheffen hoogte | 85 mm |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |