| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Nissan K25 of China Gq491 |
| Licht | Alle LED-licht |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Nissan K25 of China Gq491 |
| Licht | Alle LED-licht |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Nissan K25 of China Gq491 |
| Licht | Alle LED-licht |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Nissan K25 of China Gq491 |
| Licht | Alle LED-licht |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Nissan-motor gemaakt in Japan |
| Transmissie | Automatische Japan Tcm-technologie |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Nissan-motor gemaakt in Japan |
| Transmissie | Automatische Japan Tcm-technologie |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type masten | Duplex 3m/Triplex Full Free 4,5m/6m |
| Radiatortype | Koperen radiator |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Nissan K25 Motor |
| Licht | Alle LED-licht |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China/Japan voor keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| hydraulische pompen | Shimadzu gemaakt in Japan |
| Multitandemkleppen | Shimadzu gemaakt in Japan |