| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Zijdelingse verschuiving | Facultatief |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Zijdelingse verschuiving | Facultatief |
| Brandstof | Elektrisch |
|---|---|
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Zijdelingse verschuiving | Facultatief |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, kledingwinkels, bouwmaterialenwinkels, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken vo |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Stroombron | Elektrisch |
| Garantie | 1 jaar, 12 maanden |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, kledingwinkels, bouwmaterialenwinkels, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken vo |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Stroombron | Elektrisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, kledingwinkels, bouwmaterialenwinkels, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken vo |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Stroombron | Elektrisch |
| Garantie | 1 jaar |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | geel |
| Motormodel | Chinees |
| Sleutelwoord | Diesel Vorkheftruck |
|---|---|
| Vervoervermogen | 3 ton |
| Kracht | Diesel |
| Lifthoogte | 3000-7000 mm |
| Bijlagen | klemmen, dubbele vork, rotator, cabine, emmer, enz. |
| Sleutelwoord | Diesel Vorkheftruck |
|---|---|
| Vervoervermogen | 2,5 ton |
| Kracht | Diesel |
| Lifthoogte | 3000-7000 mm |
| Bijlagen | klemmen, dubbele vork, rotator, cabine, emmer, enz. |
| Verpakking Details | Naakt pakket, 20GP kan 3 stuks bevatten, 40GP kan 5 stuks bevatten, Algemene afmetingen:2825*1230*21 |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Levering vermogen | 1000 stuks per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | SNSC |