| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 3000KG |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 3500kg |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 3500kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominaal vermogen | 3000 kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominaal vermogen | 3000 kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominaal vermogen | 3000 kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominaal vermogen | 3000 kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominaal vermogen | 3000 kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominaal vermogen | 3000 kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominaal vermogen | 3000 kg |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |