| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China/Japan voor keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FD25 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Model nr. | FD50 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar, 2 jaar, 1 jaar garantie, 1 jaar of 1500 draaiuren, drie jaar |
|---|---|
| Hartinfarct | 4-takt, 2-takt, 210 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Cilinder | Meercilinder, enkele cilinder, 4 cilinder |
| Gewicht | 280 kg, 26 kg, 28.200 ~ 350 kg, 260 kg |
| Verpakking Details | 3 Set / 20GP |
|---|---|
| Levertijd | 15-40 het werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100 sets per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Model-NR. | FD40 |
|---|---|
| Hefthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu of China Motor |
| hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Model-NR. | FD40 |
|---|---|
| Hefthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu of China Motor |
| hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Type | Diesel vorkheftruck |
|---|---|
| Motortype | Diesel |
| Nominale capaciteit | 3000KG |
| Motor | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Bijlagen | Er zijn verschillende bijlagen beschikbaar |