| Model nr. | FB35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, winkels voor bouwmaterialen, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken voor voedsel |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | Dieselmotor |
| Min. het opheffen hoogte | 135 mm |
| Price Adjustment Criteria | USD: RMB rate, labor cost, raw material cost |
|---|---|
| Dealer Status | Leading dealers of various leading China construction machinery |
| Service Availability | 24/7 response team |
| Service Commitment | Never greedy on windfall profit |
| Advantages | Competitive Price, Quick Response |
| Model nr. | FB35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Rood |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Nissan-motor gemaakt in Japan |
| Transmissie | Automatische Japan Tcm-technologie |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Tegenbalansheftruck 3tonne vorkheftruck |
| Motormodel | Chinese Xinchai Engine/ Japanse Isuz/ Mitsubishi |