| Model nr. | FE18 |
|---|---|
| Verpakking Details | Verzonden per container |
| Levertijd | 30-45 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 500/maand |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Model nr. | FD25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motormodel | Chinese Xinchai Engine/ Japanse Isuz/ Mitsubishi |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Motormodel | Chinese Xinchai Engine/ Japanse Isuz/ Mitsubishi |
| Model nr. | FD25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Vorkgrootte | 1070*122*40mm |
| Model nr. | FD35T-C4 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Yanmar en Mitsubishi |
| OEM-service | - Ja, dat klopt. |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Originele Japanse Nissan K25 motor |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Model-NR. | FB25 |
|---|---|
| Hefthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Controleur | USA CURTIS Controller |
| Licht | Alle LED-licht |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu Motor of Xc498 |
| Transmissie | Automatische Transmissie |
| Model nr. | O |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Kleur | Aan de klant aangepast |