| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Vorkgrootte | 1070*125*45mm |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Vorkgrootte | 1070*125*45mm |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Promotie 3 ton gas LGP en propaan vorklift met N |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Vorkheftruck FL30 voor LPG en benzine van 3 ton |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | 3 ton LPG benzine vorkhefmachine prijs |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Model nr. | FL18 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Geïntegreerd | Benzine/propaan/LPG/gas |
| Transportpakket | Naakt Pakket |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Geel |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Geel |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FB35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm7000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |