| Model nr. | FB15 |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FD70 |
|---|---|
| Hefthoogte | 3000 tot 5000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Mitsubishi motor |
| Cabine | met airconditioning en verwarming |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Model-NR. | FD40 |
|---|---|
| Hefthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| MOTOR | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED -lichten |
| Model nr. | FD50 (groot) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD70 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Issuzu Mitsubishi motor |
| De hut | met airconditioning en verwarming |