| Verpakking Details | Een 20ft container kan 3 eenheden bevatten, een 40HQ kan 5 eenheden. |
|---|---|
| Levertijd | 25 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 200 eenheden per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Vorkgrootte | 1070*125*45mm |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Vorkgrootte | 1070*125*45mm |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Vorkgrootte | 1070*125*45mm |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Promotie 3 ton gas LGP en propaan vorklift met N |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | Vorkheftruck FL30 voor LPG en benzine van 3 ton |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam van het product | 3 ton LPG benzine vorkhefmachine prijs |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Geel |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type masten | Duplex 3m/Triplex Full Free 4,5m/6m |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Type masten | Duplex 3m/Triplex Full Free 4,5m/6m |