| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Totale afmetingen | 3670*1165*2135mm,2380x1090x2125mm,1988*850*2130MM,2040*1070*2130mm,2312mm*988mm*2065mm |
| Macht souce | AC-motor, DC-motor, nee, batterij, dieselmotor |
| Vorkbreedte | 100 mm, 122 mm, 125 mm, 35 mm, 620 mm |
| Type | Aangedreven pallettruck, handmatige pallettruck, elektrische vorkheftruck, elektrische pallettruck, |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Motormodel | Chinese Xinchai Engine/ Japanse Isuz/ Mitsubishi |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Nissan-motor gemaakt in Japan |
| Transmissie | Automatische Japan Tcm-technologie |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Nissan-motor gemaakt in Japan |
| Transmissie | Automatische Japan Tcm-technologie |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Nissan-motor gemaakt in Japan |
| Transmissie | Automatische Japan Tcm-technologie |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Nissan-motor gemaakt in Japan |
| Transmissie | Automatische Japan Tcm-technologie |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Nissan-motor gemaakt in Japan |
| Transmissie | Automatische Japan Tcm-technologie |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Nissan-motor gemaakt in Japan |
| Transmissie | Automatische Japan Tcm-technologie |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Nissan-motor gemaakt in Japan |
| Transmissie | Automatische Japan Tcm-technologie |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Optioneel Nissan-motor gemaakt in Japan |
| Transmissie | Automatische Japan Tcm-technologie |