| Model nr. | FD50 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |
| Garantie | 1 jaar, 2 jaar, 1 jaar garantie, 1 jaar of 1500 draaiuren, drie jaar |
|---|---|
| Hartinfarct | 4-takt, 2-takt, 210 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Cilinder | Meercilinder, enkele cilinder, 4 cilinder |
| Gewicht | 280 kg, 26 kg, 28.200 ~ 350 kg, 260 kg |
| Model nr. | FB15 |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Vorkgrootte | 1070*125*45mm |
| Model nr. | FD25 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu Motor of Xc490 |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Nominale capaciteit | 3000 kg |
|---|---|
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Vermogensoort | Dieselmotor |
| Motor | Chinese xinchai of Japanse Isuzu/Mitsubishi/Yanmar/Kubota voor uw keuze |
| Max. Lifthoogte | 3000-7000mm op uw verzoek |