| Model nr. | FD50 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China/Japan voor keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Model-NR. | FD40 |
|---|---|
| Hefthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu of China Motor |
| hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu of China Motor |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Model nr. | FD18 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 115 mm |
| Vorkgrootte | 1070*122*40mm |
| Verpakking Details | 3 Set / 20GP |
|---|---|
| Levertijd | 15-40 het werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100 sets per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm7000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED-lampen |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| banden | Pneumatische banden |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Vorkgrootte | 1070*125*45mm |