| Toepasselijke sectoren | Landbouw, huishoudelijk gebruik, bouw, energie en mijnbouw |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Buitenschaafmachine |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Model nr. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED-lampen |
| Toepasselijke sectoren | Bouwmaterialenwinkels, reparatieshops voor machines, fabrieken, voedsel- en drankenfabrieken, landbo |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Verenigde Staten, Italië |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | wisselstroommotor |
| Vorklengte | 1220 mm |
| Model nr. | FL20/25/30/35 |
|---|---|
| Type | Gewone vorkheftruck met verbrandingsmotor |
| Kracht | Benzinemotor |
| Vervoervermogen | 1T - 5T |
| Brandstof | Aardgas |
| Model nr. | FD50 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Lifthoogte | 3000-6000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Buitenschaafmachine |
|---|---|
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Afmeting (snak * Breedte * hoog) | 6800X2040X2850 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht van de machine | 2680 kg |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China/Japan voor keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China/Japan voor keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Opties | LED-licht, Lux-stoel, ventilator, massief bandje Ect |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 135 mm |
| Vorkgrootte | 1070*125*45mm |
| Model nr. | FD25 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |