| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Isuzu/Mitsubishi |
| Transmissie | Automatisch |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Groen |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transportpakket | Naakt Pakket |
| Specificatie | 2573*1160*2090 mm |
| Toepasselijke sectoren | Landbouw, huishoudelijk gebruik, bouw, energie en mijnbouw |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Buitenschaafmachine |
| Verplaatsend type | Wielladder |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Brandstof | Benzin & Gas |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FB15 |
|---|---|
| Brandstof | Elektrisch |
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Toepasselijke sectoren | Hotels, kledingwinkels, bouwmaterialenwinkels, reparatieshops voor machines, fabrieken, fabrieken vo |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Macht souce | Dieselmotor |
| Min. het opheffen hoogte | 145 mm |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED-lampen |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED-lampen |