| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Model nr. | FD60 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu Motor of Xc6110 Motor |
| Transmissie | Automatische Transmissie |
| Model nr. | FL20/25/30/35 |
|---|---|
| Brandstof | Benzin & Gas |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 208mm |
| Vorkgrootte | 1220*175*80 mm |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Brandstof | Benzin & Gas |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Brandstof | Benzin & Gas |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Motormodel | Chinese Guangqing Engine/Japanse Nissan |
| Model nr. | FL352 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Nissan K25 of China Gq491 |
| Licht | Alle LED-licht |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Controller | USA CURTIS Controller |
| Licht | Alle LED-licht |
| Toepasselijke sectoren | Landbouw, huishoudelijk gebruik, bouw, energie en mijnbouw |
|---|---|
| Locatie van de showroom | Geen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Buitenschaafmachine |
| Verplaatsend type | Wielladder |