| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model-NR. | FD50 ((mini) |
|---|---|
| Hefthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | nieuw |
| MOTOR | China Engine of Japan Mitsubishi Engine |
| Licht | LED -lichten |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China C498bpg motor of Japan Isuzu motor |
| Licht | LED-lampen |
| Vermogensoort | Loodzuur/Lithiumbatterij |
|---|---|
| controller | Curtis/ Inmotion AC Controller |
| Type operatie | Ga staan. |
| Nominale capaciteit | 1.5 tot 3 ton |
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China/Japan voor keuze |
| Mast | Duplex- of volledig vrije hefmast |
| Productnaam | van wegvorkheftruck |
|---|---|
| Macht souce | Dieselmotor |
| Vervoervermogen | 2.5 ton 3 ton 3,5 ton 5 ton |
| Motor | China motor of ingevoerde Japan motor |
| Mast | Standaard duplex/full free duplex/triplex |
| Verpakking Details | 3 Set / 20GP |
|---|---|
| Levertijd | 15-40 het werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100 sets per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Vorklengte | 1220 mm |
|---|---|
| Type | Alle terreinforklift,verbrandingsforklift |
| Macht souce | Dieselmotor |
| Naverkoopservice | Online ondersteuning |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FD15 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 115 mm |
| Vorkgrootte | 920*100*35mm |