| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motormodel | Chinese Xinchai Engine/ Japanse Isuz/ Mitsubishi |
| Hydraulisch systeem | Japans hydraulisch systeem |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 145 mm |
| Vorkgrootte | 1070*150*50mm |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu C240 of China Xc490 |
| Hydraulisch systeem | Japan Tcm Technologie |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu C240 of China Xc490 |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Brandstof | Benzin |
| Bevestigingscentrum | 500 mm |
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FD70 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vrije het opheffen hoogte | 218mm |
| Vorkgrootte | 1220*150*70 mm |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Hydraulisch systeem | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| leidingstoestel | Steeringapparatuur van het merk Eaton, VS |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | 3 Set / 20GP |
|---|---|
| Levertijd | 15-40 het werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100 sets per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Isuzu/Mitsubishi |
| Transmissie | Automatisch |