| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Bevestigingscentrum | > 500 mm |
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Model nr. | FB15 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000mm6000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | China / Japan voor de keuze |
| banden | Pneumatische banden |
| Productnaam | Vorkheftruck met gas van 5 ton, 6 ton en 7 ton |
|---|---|
| Bevestigingscentrum | 600 mm |
| Kracht | Benzin & Gas |
| Motoropties | PSI 3.4 |
| banden | Pneumatisch of Stevig |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000~5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Rood |
| Motormodel | Japanse Shimadzu brand pompen en kleppen |
| Model nr. | FD40 |
|---|---|
| Lifthoogte | >5000mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Motor | Japan Isuzu of China Motor |
| Hydraulisch systeem | Japan Shimadzu Hydraulisch systeem |
| Verpakking Details | 3 Set / 20GP |
|---|---|
| Levertijd | 15-40 het werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen | 100 sets per maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Lifthoogte | 3000-6000 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type masten | Duplex 3m/Triplex Full Free 4,5m/6m |
| Transmissie-type | Automatische elektrische hydraulische transmissie |
| Model-NR. | FL20 |
|---|---|
| Hefthoogte | 3000 tot 7000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| MOTOR | Japan Nissan K25 of China Gq491 |
| Licht | Alle LED-licht |